BASKı VE BOYALı CAMLAR

Sımglass

Baskı ve Boyalı Camlar


SİMGLASS® Baskı ve Boyalı Camları:

Tasarımcılara hitap eden güvenlik camları

Camın sanatla dansından doğan güzellik; baskı ve boyalı cam… Güvenlik camı ve boyanın işlevsel özellikleri birleştirilerek camın fonksiyonelliği arttırılabilir. Bu çoğu zaman bir otomobil camının üzerinde, bazen bir otobüs durağının yönlendirme panosunda veya bir reklam tabelasında karşımıza çıkar. Hayatımızın hemen her alanındaki camların kullanım verimliliğini artıran cam boyama işlemi üç farklı yöntem kullanarak yapılabilir; serigrafik baskı, tüm yüzey rulo baskı ve digital baskı. Her yöntemle elde edilecek sonuçlar birbirinden tamamen farklıdır. Renk yelpazesi, akla gelebilecek tüm tonları kapsar ve RAL renkleri aralığına benzer renkler içerir.

SİMGLASS® baskı ve boyalı camları ile hemen hemen her rengin uygulanması mümkündür. RAL renklerine benzer bir aralık da dahil olmak üzere tüm tonlarda renklendirilmiş güvenlik camları arasından seçim yapabilirsiniz. 600 ° C'de temperleme esnasında camın yüzeyine kalıcı olarak yapışan boya, ara yüzde kullanılan boya ya da işlemler sonrası uygulanabilen boyaların tamamını üretimimizde kullanabiliyoruz.

Şirketinizin bina cephesi şirket logonuzla tam olarak aynı renkte olsun istemez misiniz? SİMGLASS® ürün yelpazesi bunu uygulanabilir kılıyor.