DEKORATIF CAMLAR

Sımglass

Dekoratif Camlar


SİMdecorative® :

Camı gösteren detaylardır

Firma bünyemizdeki makine parkuru ve tecrübemizle müşterilerimize en yüksek görselliğe sahip standartları karşılayan kapsamlı bir portföy sunuyoruz.

SİMdecorative® camları, renkli lamine uygulamalar, cam işleme ve boyama teknikleri ile dekoratif cam çözümlerinde en yüksek standartları sağlamaktadır. Elit mimari projeler ve çözümlerde tercih edilen ürünlerimiz, teknik kadrolarımızın detay çözme yetileri ile müşterilerimize çözüm ortağı olmaktadır.

SİMGLASS® , mimarı tasarım seçeneklerine cevap verebilecek lamine camlar üretir. Metal levhalar, projeksyon panelleri, opaklaşan paneller, seramikler vb. ile lamine edilerek elde edilen camlar ürün yelpazemizden bazılarıdır. Üretim tecrübesi ile pek çok malzemeyi lamine üretiminde kullanabilen SİMGLASS® , fonksiyonel dekoratif çözümlerinize en uygun cevapları sunar.

Bugüne değin pek çok seçkin otel, hastane ve AVM projesinde, firmamızca üretilen bombeli ve düz olarak çeşitli renk ve işlemeye sahip cam paneller kullanılmıştır.(referanslar için müşteri temsilciniz ile irtibata geçiniz)

Detaylar

  • Düz ve bombeli olarak imal edilebilmektedir.
  • Vanceva® Colours kartelası kullanarak renkli Butiral katman seçenekleri ile 600+ farkı tonda renklendirilmiş çözümler sunulabilir.
  • Metal levhalar, tek tuşla opaklaşan filmler ve seramik katmanları laminasyon tekniği ile birleştirip dekoratif çözümlerde kullanılabilir.
  • Müşteri arzu ve talepleri doğrultusunda boya ve serigrafi baskı teknikleri kullanılarak camlar kullanım alanlarına uygun olarak renklendirilebilir. Bu işlemi hem lamine camlarda hem de temperli camlarda da aynı anda uygulanabilir.
  • CNC kontrollü işleme makinalarımız sayesinden maksimum işleme kalitesi ile camın göreselliğini en üst seviyedir.
  • Camlarımız hassas üretimden kaynaklanan olağanüstü optik kalitededir